Aktualizace: 14. února 2004
Už je to přeci jen delší čas, co jsem byl na Bard College, přesněji v akad. roce 2000/2001. Tyto stránky měly být původně rozsáhlejší, než jsou teď, a měly se také dále rozvíjet a rozsahovat až do obludných rozměrů, ale člověk míní, však to zajisté znáte sami... Takže hned tady vás musím upozornit, že pokud máte jakýkoli dotaz ohledně Bard College, na který vám může odpovědět jen její bývalý student, nestyďte se mě kontaktovat přes IS.MUNI

...a přeji hodně úspěchů v přijímacím řízení!!! Studium na Bardu stojí za víc, než si vůbec dokážete představit a nebo než vám můžou naznačit tyto pseudostránky.

(Původně to bylo zamýšleno jako dopis z cesty do zahraničí pro katedru filozofie, na které studuji, proto to dopisní oslovení, které zanechávám v původní podobě. Má pro mě sentimentální hodnotu...)


Milá katedro,

jelikož jsem momentálně za mořem, nemůžu se osobně účastnit na životě, po jehož krásách a úskalích prahnu při každém nahlédnutí do Bloku.

Tak jsem si řekl (pravda, inspirován kolegou R.B., který se vypořádával s podobnou situací loni), že bych o sobě taky mohl dát trochu vědět, aby se na mě úplně nezapomnělo a abych oprášil slávu stáhnutých trenek pohanských.

Tady si prosím vyberte, co byste se chtěli dovědět:
Škola
Já & USA
Ostatní

Specials: Drag Race
Chinua Achebe: 70 let


Napište mi!!!

Tomáš Kačer