KOGNICE A UMĚLÝ ŽIVOT 2020

ZRUŠENO

Konference zrušena

Vážení a milí kolegové,
vzhledem ke komplikacím, které způsobuje šíření koronaviru v celém světě, se organizační výbor (s těžkým srdcem) rozhodl letošní ročník Kognice a umělého života zrušit. Zvážili jsme různé formáty a možnosti, avšak v tuto chvílí je situace natolik těžko předvídatelná, že jsme upřednostnili starost o zdraví všech účastníků a roli hrála i snaha předejít plýtvání vaším i naším časem na přípravu programu a příspěvků.
Věříme, že se příští rok setkáme ve stejně hojném počtu a se stejně nabitým programem, jako bylo letos v plánu.

Pokud jste již poslali konferenční poplatek, prosíme ozvěte se nám na cal2020@phil.muni.cz.
Za celý organizační tým s přáním pevného zdraví a mnoha úspěchů,
Čeněk Šašinka.

Tradice 20 let. Každoroční fórum pro výzkumníky z různorodých oborů. Mezioborový dialog jako nástroj pokroku. Kvalitní odborný i společenský program. To je Kognice a umělý život. Dvacátý ročník se uskuteční v překrásném městě Znojmě, které je kulturním a historickým klenotem položeným mezi moravskými vinicemi.

Konference a související workshop letos vytvoří mezioborovou platformu pro sdílení a výměnu znalostí mezi odborníky z tradičních oblastí psychologie, kognitivních věd, AI, neurověd, informatiky a dalších. A pro letošek bude obohacena o paralelní sekci geografických a kartografických příspěvků. Všichni účastníci jsou srdečně zváni k nahlédnutí do novinek z vlastního oboru i všech ostatních.

V rámci geografické sekce konference proběhne zasedání tří komisí International Cartographic Association (ICA):

  • Commission on User Experience (comission chair: R. Roth); 
  • Commission on Cognitive Issues in Geographic Information Visualization (comission chair: A. Griffin);
  • Commission on Location-Based Services (comission chair: H. Huang).

Zvaní řečníci

Kenneth holmqvist

Workshopy

Indoor cartography

Eye-tracking workshop

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.