Potřebuji konzultovat a diskutovat

Pokud předtím jen pár studentů napsalo e-mail a pár se dostavilo do kanceláře v konzultačních hodinách, teď je situace jiná. Studenti obvykle potřebují více podpory a komunikace s učiteli. Stále potřebujete vést studenty, kteří řeší bakalářské a diplomové práce. Zkuste se inspirovat, jak učitelé nahrazují své konzultační hodiny.

Zkušenosti a tipy vyučujících

• Videohovor se studentem

Po domluvě si můžete se studentem, který potřebuje pomoc nebo osobní konzultaci, zavolat přes videohovor.

Potřebné vybavení

• PC/notebook (Windows, Mac OS, iOS, Android)
    • Mikrofon (vestavěný, externí, na sluchátkách)
    • Videokonferenční nástroj (MS Teams, Google Meet, Zoom, …)