Asistenti ve výuce

( tento stipendijní program aktuálně není aktivní)

 

Základní informace

Potřebujete pomoc s technickým zajištěním průběhu výuky? A máte k dispozici studujícího, s nímž se můžete domluvit na spolupráci v průběhu semestru?

Stačí se na nás obrátit a zbytek můžete nechat na nás. Zařídíme finanční prostředky, potřebnou administrativu, a bude-li třeba, i zaškolení studujícího.

  K čemu přesně program slouží?

Cílem je vyučujícím na FF pomoci s řešením technických stránek výuky, které je obvykle potřeba hlídat přímo při vyučovací hodině. Tuto podporu mohou zajišťovat vybraní asistenti z řad studujících na FF. V rámci programu Asistenti ve výuce proto nabízíme prostředky pro finanční odměnu studujícím, kteří vyučujícím v průběhu semestru asistují při prezenční/distanční/online/hybridní výuce a zajišťují jim při ní základní technickou podporu. Může se jednat například o:

Asistenta můžete dle vlastního uvážení využít i ve více předmětech.

  O jakou částku můžu požádat a kdy se vyplácí?

Částka, která se formou stipendia asistentům vyplácí, činí 3 600 Kč za semestr, což odpovídá 24 hodinám práce. K dispozici máte 2 výplatní termíny. Částka se v jednom z termínů vyplácí jednorázově celá.

Jak se mám do programu přihlásit?

Je nutné, abyste si asistenta našli a spolupráci s ním domluvili sami. Tento krok nezajišťujeme.

Pokud už máte domluveného studujícího, s nímž budete během semestru spolupracovat, stačí se na nás obrátit prostřednictvím tohoto formuláře.

Pokud hledáte, jak zajistit finanční prostředky pro asistenta, který vám pomáhá s tvorbou e-learningových studijních materiálů, jež je obvykle potřeba chystat předem, využijte prosím náš stipendijní program.

  Kontakt pro dotazy

Bez popisku
 Bc. Marie Sedláková

 metodička pro e-learning

 sedlakova@phil.muni.cz

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info