Proděkan pro studium ve videu informuje o zvláštních pravidlech tohoto semestru. Ptejte se na nejasnosti v online diskuzi.

Web fakulty  |  01/2020
Odesláno 7. 5. 2020, 11:27

Fakultní newsletter

Proděkan pro studium informuje o změnách

Vzhledem k mimořádné situaci všude kolem nás je mimořádný také tento semestr a budou v něm platit zvláštní pravidla studia. Přehledně je ve videu níže objasňuje proděkan pro bakalářské a magisterské studium, Mgr. Josef Šaur, Ph.D.

Sledujte aktuální informace

Veškeré důležité informace k aktuální situaci pro vás shromažďujeme a neustále aktualizujeme ve speciální sekci na fakultním webu.

Ptejte se na nejasnosti v online diskuzi

Není vám něco jasného ohledně mimořádných změn v tomto semestru? Nenašli jste odpověď na webu ani v informačním videu? Zeptejte se přímo proděkana pro studium Mgr. Josefa Šaura, Ph.D., v online diskuzi.

Položte dotaz

Do 10. května budeme prostřednictvím online formuláře sbírat vaše dotazy. Než se však zeptáte, podívejte se prosím na video a projděte si informace na fakultním webu.

Poslechněte si odpověď

V úterý 12. května od 15:00 pak dotazy zodpoví v online streamu proděkan pro studium dr. Josef Šaur. Během streamu bude zároveň možné klást doplňující nebo další dotazy.

Mohlo by vás zajímat

„V životě jsem nepracoval v tak odhodlaném kolektivu“

Doktorand Historického ústavu naší fakulty Mgr. Ondřej Varaďa mluví v rozhovoru o svých dobrovolnických aktivitách v rámci projektu MUNI pomáhá.

 

8 doporučení, jak lépe zvládat současnou situaci

Jak nepropadnout negativním myšlenkám a udržet si i v současné situaci své duševní zdraví, radí doc. PhDr. Alena Slezáčková, Ph.D., z Psychologického ústavu.

Jsme s vámi i na sociálních sítích

Chcete vědět, co se na fakultě aktuálně děje? Sledujte naše kanály na sociálních sítích.

 
Odkaz  Web fakulty Odkaz  Sekce Student Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Twitter     LinkedIn     Youtube