Archiv fakultních newsletterů

Chystáte se navštívit Studijní oddělení?

Osobní návštěva SO není v současnosti možná. Rezervační systém nelze využívat pro sjednání osobní schůzky. Emailový kontakt se studenty je pro nás v současné době primární.

Pokud si potřebujete vyzvednout kartu ISIC, čipovou kartu, revalidační známku, předem připravená nestandardizovaná potvrzení o studiu pro úřady případně diplom, můžete využít našeho výdejního okénka, které je zřízeno vedle hlavního vchodu do areálu fakulty a je přístupné přímo z ulice Arna Nováka. Chcete-li služeb výdejního okénka využít, je nutné se předem objednat e-mailem z Informačního systému MU na adresu své studijní referentky (viz níže). V e-mailu uveďte, co potřebujete vyřídit, aby bylo možné vše připravit předem.
Kapacita výdejního okénka je aktuálně omezená a slouží pouze pro vyřízení neodkladných záležitostí. Nyní je možné se objednat na tyto termíny: 16. 4. 2021 od 10:00 do 11:00 hod., 23. 4. 2021 od 10:00 do 11:00 hod. Přesný čas stanoví vaše studijní referentka.

Pokud potřebujete získat svůj diplom a máte-li kontaktní adresu na území České republiky, využívejte především možnosti zaslání diplomu poštou (zásilka bude vhodně zabalena a odeslána výhradně do vlastních rukou adresáta). Děkujeme za pochopení.

S čím vám můžeme pomoci?

Nenašli jste? Kontaktujte svého studijního referenta!

STUDIJNÍ REFERENTI

Jste na fakultě noví? Navalila se na vás spousta informací a nevíte, co dřív?

Nezoufejte, rádi vám se vším poradíme. Navštivte speciální informační stránku pro prváky, která vás navede krok za krokem.

Přejít na web

Správce stránky

Mgr. Ondřej Krajtl
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.