Chystáte se navštívit Studijní oddělení?

Aktuálně dochází ke krátkodobým personálním změnám na SO. Patříte-li mezi studenty, kteří nemají přidělenou studijní referentku, obraťte se přímo ze svého školního e-mailu na studijni@phil.muni.cz. Emailový kontakt se studenty je pro nás v současné době primární.

Osobní návštěva SO není v současnosti možná. Rezervační systém nelze využívat pro sjednání osobní schůzky.

Pokud si potřebujete vyzvednout kartu ISIC, čipovou kartu, revalidační známku, předem připravená nestandardizovaná potvrzení o studiu pro úřady nebo diplom, můžete využít naše výdejní okénko, které je zřízeno vedle hlavního vchodu do areálu fakulty a je přístupné přímo z ulice Arna Nováka. Chcete-li služeb výdejního okénka využít, je nutné se předem objednat e-mailem z Informačního systému MU na adresu své studijní referentky (viz níže). V e-mailu uveďte, co potřebujete vyřídit, aby bylo možné vše připravit předem. 

Otevírací doba výdejního okénka bude průběžně upřesňována, nyní je možné se objednat na pátek 22. 1. 2021 od 9:00 hod. do 11:00 hod. a na středu 27. 1. 2021 od 9:00 hod. do 12:00 hod. Přesný čas stanoví vaše studijní referentka.

Další provoz výdejního okénka bude vycházet z aktuální situace (nařízení vlády, opatření FF a MU). 

S čím vám můžeme pomoci?

Nenašli jste? Kontaktujte svého studijního referenta!

STUDIJNÍ REFERENTI

Jste na fakultě noví? Navalila se na vás spousta informací a nevíte, co dřív?

Nezoufejte, rádi vám se vším poradíme. Navštivte speciální informační stránku pro prváky, která vás navede krok za krokem.

Přejít na web

Správce stránky

Mgr. Ondřej Krajtl
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.