Odpověď je obsáhle tady: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/48120/psychopati-za-volantem-proc-se-nekteri-z-nas-chovaji-pri-rizeni-auta-jako-silenci.html

Mě to zaujalo pouze proto, že když jsem dnes ráno parkoval, narazil jsem na něco podobného. Viděl jsem na Jaselské, že řidič se chystá vyjet z parkovacího stání a uvolní tak parkovací místo, tak jsem zastavil a čekal, až vyrazí. Všimnul si mne a začala divadelní etuda "na zdržovanou". Sedl si do auta, ale nenastartoval, cosi dlouze kutil. No, možná jen odemykal svá zabezpečovací zařízení. Když se mu to povedlo, tak zase rozvážně vystoupil, otevřel zvolna zadní dveře, odložil si na sedadlo bundu, kterou opatrně, aby ji nepotrhal, sundal, složil, povytáhl si kalhoty, ujistil se, že má zapnutý punt a dobře uložené nářadí pod ním, pak zase usedl za volant, nastartoval, ujistil se, že běží motor, polaskal se s řadicí pákou, zpátečka, no a pak už mu nezbylo nic jiného, něž aby velice opatrně vyjel z parkovacího místa.

Naštěstí jsem dnes nijak nespěchal, tak jsem ho s pobavením pozoroval, ale dovedu si představit jinou situaci, kdy velice snadno bouchnou saze a pak jsou o tom třeba i filmy nebo aspoň čtení v novinách.

[CNW:Counter]