Opět se blíží období podávání přihlášek. Navštivte nás a zjistěte, co můžete studovat.

Web pro uchazeče  |  01
22. 10. 2021, 21:34

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Období přihlášek na vysokou je opět tady

Ahoj všem!

Jmenuji se Eliška. Studuji latinu a mediteránní studia na FF MU. Mou vášní jsou jazyky – ať už živé, nebo mrtvé, celkem jsem jich vyzkoušela už asi patnáct. Kromě toho provázím v Mendelově muzeu, baví mě herectví a účinkuji například v kostýmovaných prohlídkách na děčínském zámku. Ale o tom někdy později. Budu vás totiž provázet celým přijímacím řízením na naši fakultu – od výběru oboru, přes podání přihlášky a přijímací zkoušky až k zápisu do studia.

Právě proto, že se opět blíží období podávání přihlášek a protože jste o něj v minulosti projevili zájem, dostáváte tento newsletter. Pokud jste se v mezičase úspěšně stali vysokoškoláky – ať už na naší fakultě nebo někde jinde – předně přijměte mou gratulaci, ale především vězte, že si odběr newsletteru můžete velice jednoduše odhlásit jedním kliknutím na odkaz dole v zápatí a my vás už nebudeme spamovat.

Pokud se na vysokou teprve chystáte, budeme rádi, když budete naše newslettery odebírat a číst i nadále. Budeme vás v nich informovat nejen o důležitých termínech kolem přijímaček, ale také o našich akcích pro uchazeče. První z nich se koná už začátkem listopadu: je to Open Day, kde vám naše obory představí sami studenti. A pozor, nemusíte ani nikam jezdit, Open Day se totiž koná online. Tak se určitě připojte!

Těším se na vás a hlavně buďte zdraví!

Eliška Bumbová
studentka FF MU

Registrujte se na Open Day

Seznamte se virtuálně s prostředím fakulty a s naší studijní nabídkou. Své obory vám představí přimo studenti. Odpovídat budou také na vaše dotazy, a to vše online. Registraci spouštíme právě dnes!

 

Provedeme vás přijímacím řízením krok za krokem

Nevyznáte se v pojmech? Nevíte, jaký studijní program si vybrat? Navštivte speciální sekci pro uchazeče na našem webu, kde vás provedeme přijímacím řízením krok za krokem.

Vyhovuje mi tempo i zaměření fakulty, říká studentka FF MU

Na střední škole ji lákala umělecká dráha a do Brna se jí příliš nechtělo. Přesto se Tereza Šmilauerová rozhodla pro studium na Katedře anglistiky a amerikanistiky FF MU. Svého výběru nelituje: obor i fakulta si ji rychle získaly svou volností a kreativním přístupem. Brno dnes navíc Tereza považuje za svůj domov.

Co nás čeká v následujících měsících

po 1. 11. 2021 – po 28. 2. 2022

Podávání přihlášek 

Již od 1. listopadu můžete začít podávat přihlášky ke studiu do bakalářských programů. Na rozmyšlenou ovšem máte čas až do konce února 2022.

so 6. 11. 2021

Open Day 

Seznamte se virtuálně s prostředím fakulty a zeptejte se na možnosti studia přímo studentů.

po 15. – pá 19. 11. 2021

Týden humanitních věd 

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity se již tradičně připojuje k oslavám Světového dne filozofie UNESCO uspořádáním Týdne humanitních věd. Program se letos tematicky zaměří na sté výročí zahájení výuky na naší fakultě. 

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Na filozofické fakultě se naučíte i freelance podnikání  Externí odkaz

Absolvent estetiky prodává krásu. Jako florista  Externí odkaz

5 otázek, které vás navedou k oboru snů  Externí odkaz

Religionisté ověřili, že rituály pomáhají lidem zvládat úzkost  Externí odkaz

Výzkum nejstaršího evropského piva inicioval brněnský archeolog  Externí odkaz

Výzkumná činnost je otevřená i pro studenty humanitních oborů  Externí odkaz

Nahlédněte do podzemí fakultního areálu na Arna Nováka  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Discord     Twitter     LinkedIn     Youtube