Open Day

23. září 2023
Areál Arna Nováka 1, Brno

Šarlota Sedláčková

„Na Open Day vám své obory tak trochu neformálně představíme přímo my, jejich současní studenti. Můžete se nás samozřejmě na cokoliv zeptat a také nasát atmosféru naší fakulty.“

Šarlota Sedláčková
studentka (nejen) filozofie

Přečtěte si rozhovor se Šarlotou

Sledujte Šarlotu na sociálních sítích

TikTok Instagram Osobní blog

Na co se můžete těšit? 

Netradiční formou se seznámíte se studijní nabídkou na naší fakultě – své obory vám představí sami studenti, kteří vám následně budou k dispozici pro jakékoliv dotazy. 

Jak to bude probíhat? 

Na společné přednášce získáte obecné informace o průběhu přijímacího řízení a o možnostech studia. 

Následně budete mít možnost vydat se za zástupci programů, jejichž studium zvažujete, a zjistit více konkrétních informací. 

Na místě budou také konzultanti pro obecnější dotazy kolem přijímacího řízení, zástupci zahraničního oddělení, u nichž získáte odpovědi na všechny své otázky týkající se výjezdů do zahraničí, zaměstnanci Centra univerzitního sportu a nadační fond studentů, jehož zástupci vám představí, jaké studentské spolky na fakultě existují a do jakých skvělých akcí se můžete zapojit. Ve zbývajícím čase se můžete vydat na procházku po areálu fakulty a dát si kávu ve fakultní kavárně kaFFe.

Kdy a kde se setkáme? 

V sobotu 23. září 2023 přímo u nás na fakultě – v hlavním areálu na Arna Nováka 1. Společná setkání i setkání se zástupci studijních programů budou probíhat v budově B2, a to ve třech časových modulech – 9:00–11:00, 11:45–13:45 a 14:30–16:30 hod. Konkrétní modul si vyberete při registraci.

Jak se můžete zúčastnit?

Kapacita akce je již bohužel vyčerpána. Můžete nás online navštívit na některé z našich dalších akcí – sledujte je zde nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru, aby vám příště už nic neuteklo.

Kateřina Holíková

„Studium na filozofické fakultě mi dalo nejen velké množství znalostí, ale i spoustu nových přátel, zajímavých kontaktů a příležitostí. Zapojila jsem se do spolkového života na fakultě a dostala jsem se i do akademického senátu, kde mohu hájit zájmy studentů. Uvědomila jsem si díky tomu, co mě baví a čemu se chci v budoucnu věnovat.“

Kateřina Holíková
fakultní koordinátorka Open Day, studentka

Jak se k nám dostanete?

  • Z hlavního nádraží tramvají číslo 12 (směr Technologický park). Vystupte na zastávce Grohova, která je 100 m od fakulty.
  • Z dopravního uzlu Česká můžete jet také tramvají 3, 10 a 11 (směr Bystrc) opět na zastávku Grohova.
  • Z jiných směrů jakýmkoli spojem na Hlavní nádraží nebo Českou a pak viz výše.

Načítám mapu…

Studujte u nás

Máme nejširší nabídku studijních programů, špičkově vybavený, nově rekonstruovaný areál a knihovnu, která architektonickým skvostem a poskytuje skvělé zázemí pro samostudium.

Zjistěte více

Jak to u nás vypadalo v minulém roce?

Zajímají vás i další akce? Vyberte si a navštivte nás!

Nechcete nic důležitého promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme newsletterem informovat o důležitých akcích a termínech.

Načítám...

Chcete nás navštívit? Máte dotazy? Kontaktujte nás!


telefon: 549 49 1535
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.