Den otevřených dveří

21. ledna 2022 
13:00–17:30 hod.

online

Vstupte

Radek Šíp

„Na dni otevřených dveří se dozvíte vše potřebné o přijímacím řízení a seznámíte se alespoň virtuálně s prostředím a studijním zázemím fakulty. Těšit se můžete na besedu s absolventy a možná i něco navíc.“

Radek Šíp
sportující psycholog

Podívejte se, co Radek dělá

Sledujte Radka na sociálních sítích

Facebook Instagram LinkedIn

Kdy a kde se potkáme?

Vzhledem k situaci se bohužel nebude moci akce uskutečnit přímo na fakultě. Potkáme se tedy online, a sice v pátek 21. ledna 2022 od 13:00 do 17:30 hod. Vše proběhne ve virtuálních místnostech v aplikaci MS Teams (pro připojení není nutné mít aktivní žádný účet, dokonce nemusíte ani instalovat aplikaci a můžete se připojit rovnou z prohlížeče). Odkazy pro připojení k virtuálním místnostem naleznete na speciální stránce zde.

Jak to bude probíhat?

Připravena pro vás budou informační videa, v nichž získáte obecné informace o průběhu přijímacího řízení a o možnostech studia, ale dozvíte se také základní informace o jednotlivých studijních programech

Následně budete mít možnost vydat se za zástupci programů, jejichž studium zvažujete, a zjistit více konkrétních informací. Všichni pro vás budou k dispozici v online místnostech.

Na místě budou také konzultanti pro obecnější dotazy kolem přijímacího řízení a studia obecně, zástupci zahraničního oddělení, u nichž získáte odpovědi na všechny své otázky týkající se výjezdů do zahraničí, a informační stánek, kde zjistíte, jaké studentské spolky na fakultě existují, do jakých skvělých akcí se můžete zapojit a cokoliv dalšího, co vás bude zajímat.

K tomu se můžete těšit na besedu s absolventy a na kvízy a hry o zajímavé ceny.

Vstupte

Bonusový program

Beseda s absolventy

Pátek 21. ledna 2022 v 16:00 hod.

Přijďte si popovídat o tom, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám otevírá dveře studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. O své zkušenosti se s vámi podělí sami absolventi naší fakulty:

Studujte u nás

Máme nejširší nabídku studijních programů, špičkově vybavený, nově rekonstruovaný areál a knihovnu, která architektonickým skvostem a poskytuje skvělé zázemí pro samostudium.

Zjistěte více

Zajímají vás i další akce? Vyberte si a navštivte nás!

Nechcete nic důležitého promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme newsletterem informovat o důležitých akcích a termínech.

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.