Festival MUNI 100

  • 15. – 16. června 2019
    14:00 – 2:00
  • Areál BVV, pavilon A, Výstaviště 1, Brno

Sté výročí svého založení oslaví Masarykova univerzita festivalem plným hudby, zábavy a gastronomie v areálu brněnského výstaviště. Program na několika stagích nabídne hudbu, divadlo, film a celou univerzitu na jednom místě. Festivalem bude provázet oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

Filozofická fakulta bude mít na festivalu svůj stánek, k jehož návštěvě všechny srdečně zveme. Můžete se zaposlouchat do koláže zvuků fakulty, prohlédnout si časosběrný dokument o rekonstrukci fakulty, prolistovat knihy z edice MUNI ARTS 100 nebo absolvovat mikrokurz – třeba o Zlaté bule sicilské. Na vlastní oči můžete sledovat, jak se pomocí 3D tiskárny vyrábějí Sovy do kapsy, které nás provázejí během celého roku oslav. Nostalgii ve Vás možná vyvolá také replika sovy z fakultní insignie. Vaše vzpomínky, vzkazy a přání budou zachyceny v Návštěvní knize.

Vstupenky na Festival MUNI 100 pro absolventy a jejich rodinné příslušníky zakoupíte v Obchodním centru Masarykovy univerzity. Pozor, nejvýhodnější cenová nabídka (100 Kč) platí pouze do 5. června!

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.