Dny otevřených dveří

17. a 18. ledna 2020

Podrobný program

Setkání se zástupci studijních programů

Není-li u konkrétního programu uvedeno jinak, zástupci programů vám jsou k dispozici v pátek i v sobotu v časech 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45.

Anglický jazyk a literatura, Překladatelství anglického jazyka, Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední školy

Katedra anglistiky a amerikanistiky

  • pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • sobota pouze 11:00–11:45
  • učebna G31 (Gorkého 7, budova G, 3. podlaží)

Archeologie

Ústav archeologie a muzeologie

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • učebna M12 (budova M, 1. podlaží – průchod skrz budovy na Komenského nám. 2 stále rovně přes nádvoří a zadní trakt)

Archivnictví

Ústav pomocných věd historických a archivnictví

  • učebna B2.11 (areál Arna Nováka 1, budova B2, přízemí)

Baltistika

Ústav jazykovědy a baltistiky

  • učebna D32 (areál Arna Nováka 1, budova D, 3. podlaží)

Český jazyk a literatura, Učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy

Ústav českého jazyka
Ústav české literatury

  • pátek i sobota pouze 10:00–10:45, 11:00–11:45
  • posluchárna D21 (areál Arna Nováka 1, budova D, 2. podlaží)

Český jazyk a literatura se specializací Čeština pro cizince

Kabinet češtiny pro cizince

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • učebna D43 (areál Arna Nováka 1, budova D, 4. podlaží)

Čínská studia

Seminář čínských studií

  • posluchárna B2.33 (areál Arna Nováka 1, budova B2, 3. podlaží)

Dějiny starověku

Ústav klasických studií  

  • posluchárna A21 (areál Arna Nováka 1, budova A, 2. podlaží)

Dějiny umění

Seminář dějin umění

  • pátek Knihovna Hanse Beltinga (Veveří 28, budova K, přízemí rovně)
  • sobota posluchárna K31 (Veveří 28, budova K, 3. podlaží)

Divadelní studia

Katedra divadelních studií

  • učebna G03 (Gorkého 7, budova G, suterén vlevo)

Estetika, Estetika a kulturní studia

Seminář estetiky

  • pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • sobota pouze 10:00–10:45, 11:00–11:45
  • pracovna doc. Niederle C308 (areál Arna Nováka 1, budova C, 3. podlaží vlevo)

Etnologie

Ústav evropské etnologie

  • Knihovna Antonína Václavíka (Gorkého 7, budova J, 3. podlaží – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Filozofie

Katedra filozofie

  • učebna A11 (areál Arna Nováka 1, budova A, přízemí vlevo)

Francouzský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur 

  • pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • sobota pouze 10:00–10:45, 11:00–11:45
  • učebna G11 (Gorkého 7, budova G, 1. podlaží vpravo)

Historie

Historický ústav

  • učebna C11 (areál Arna Nováka 1, budova C, 1. podlaží vpravo)

Hudební věda

Ústav hudební vědy   

  • posluchárna N42 (Janáčkovo náměstí 2a, budova N, 4. podlaží)

Informační studia a knihovnictví

Katedra informačních studií a knihovnictví

  • seminární učebna KISK C128 (areál Arna Nováka 1, budova C, 1. podlaží vpravo)

Italský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur    

  • učebna G22 (Gorkého 7, budova G, 2. podlaží vpravo)

Japanistika

Seminář japonských studií

  • pátek učebna B2.44 (areál Arna Nováka 1, budova B2, 4. podlaží)
  • sobota učebna B2.24 (areál Arna Nováka 1, budova B2, 2. podlaží)

Jihoslovanská a balkánská studia

Ústav slavistiky

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • pracovna dr. Stehlíka A317 (areál Arna Nováka 1, budova A, 3. podlaží vpravo)

Katalánský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur

  • pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • sobota pouze 10:00–10:45
  • učebna G23 (Gorkého 7, budova G, 2. podlaží vlevo)

Klasická archeologie

Ústav archeologie a muzeologie

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • učebna M12 (budova M, 1. podlaží – průchod skrz budovy na Komenského nám. 2 stále rovně přes nádvoří a zadní trakt)

Klasický řecký jazyk a literatura

Ústav klasických studií

  • pracovny doc. Radové a dr. Franka A213, A215 (areál Arna Nováka 1, budova A, 2. podlaží)

Latinský jazyk a literatura

Ústav klasických studií  

  • pracovna dr. Mikulové a doc. Urbanové A214 (areál Arna Nováka 1, budova A, 2. podlaží)

Mediteránní studia

Ústav klasických studií  

  • posluchárna A21 (areál Arna Nováka 1, budova A, 2. podlaží)

Muzeologie

Ústav archeologie a muzeologie

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • učebna M12 (budova M, 1. podlaží – průchod skrz budovy na Komenského nám. 2 stále rovně přes nádvoří a zadní trakt)

Německý jazyk a literatura

Ústav germanistiky, nordistiky a nederlandistiky

  • učebna J31 (Gorkého 7, budova J, 3. podlaží – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Norský jazyk, literatura a kultura

Ústav germanistiky, nordistiky a nederlandistiky

  • pracovna nordistiky J407 (Gorkého 7, budova J, 4. podlaží – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Novořecký jazyk a literatura

Ústav klasických studií

  • pracovna dr. Votavové A219 (areál Arna Nováka 1, budova A, 2. podlaží)

Obecná jazykověda

Ústav jazykovědy a baltistiky

  • pracovna dr. Šefčíka J209 (Gorkého 7, budova J, 2. podlaží vlevo – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Pedagogika, Pedagogika se zaměřením na digitální technologie ve vzdělávání

Ústav pedagogických věd

  • posluchárna D41 (areál Arna Nováka 1, budova D, 4. podlaží)

Počítačová lingvistika

Ústav českého jazyka

  • pátek i sobota pouze 12:00–12:45
  • posluchárna D31 (areál Arna Nováka, budova D, 3. podlaží)

Polská studia

Ústav slavistiky

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45
  • pracovna polonistiky A318 (areál Arna Nováka 1, budova A, 3. podlaží vpravo)

Pomocné vědy historické

Ústav pomocných věd historických a archivnictví

  • učebna B2.11 (areál Arna Nováka, budova B2, přízemí)

Portugalský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur  

  • pátek 9:00–9:45, 13:30–14:15, 14:30–15:15, 15:30–16:15
  • sobota 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • učebna G25 (Gorkého 7, budova G, 2. podlaží vlevo)

Překladatelství francouzštiny (specializace)

Ústav románských jazyků a literatur    

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • pracovna dr. Doležalové G208 (Gorkého 7, budova G, 2. podlaží vlevo)

Psychologie

Psychologický ústav

  • posluchárna D22 (areál Arna Nováka 1, budova D, 2. podlaží)

Religionistika

Ústav religionistiky

  • pracovna doktorandů J507 (Gorkého 7, budova J, 5. podlaží – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Ruská studia

Ústav slavistiky

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • posluchárna A31 (areál Arna Nováka 1, budova A, 3. podlaží vlevo)

Sdružená uměnovědná studia

Ústav hudební vědy

  • posluchárna N43 (Janáčkovo náměstí 2a, budova N, 4. podlaží)

Sociální pedagogika a poradenství

Ústav pedagogických věd

  • posluchárna D41 (areál Arna Nováka 1, budova D, 4. podlaží)

Španělský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur

  • učebna G12 (Gorkého 7, budova G, 1. podlaží vpravo)

Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury

Ústav filmu a audiovizuální kultury 

  • Videotéka a knihovna FAV C316 (areál Arna Nováka 1, budova C, 3. patro vpravo)

Teorie a provozovací praxe staré hudby

Ústav hudební vědy

  • pracovna Akademie staré hudby (Janáčkovo náměstí 2a, budova N, 5. podlaží)

Teorie interaktivních médií

Ústav hudební vědy

  • učebna N21 (Janáčkovo náměstí 2a, budova N, 2. podlaží)

Tlumočnictví českého znakového jazyka

Ústav jazykovědy a baltistiky

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • pracovna J102 (Gorkého 7, budova J, 1. podlaží vpravo – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Ukrajinská studia

Ústav slavistiky

  • pouze pátek 10:00–10:45, 11:00–11:45, 12:00–12:45
  • posluchárna A31 (areál Arna Nováka 1, budova A, 3. podlaží vlevo)

Vietnamistika

Seminář vietnamských studií

  • učebna J201 (Gorkého 7, budova J, 2. podlaží – průchod skrz budovu G do suterénu a přes dvoreček)

Kde najdete jednotlivé fakultní budovy?

Načítám mapu…