Letní škola III. Greifswaldské Bohemicum

21. 3. 2024 Bakaláři Magistři Doktorandi

Tímto bychom Vás rádi upozornili na naši letní školu „III. Greifswaldské Bohemicum“ na téma

„Experitur : Literament. Moderne Lyrik in intermedialer und interkultureller Dimension".

která se bude konat od 9. do 14. září 2024 v Alfried Krupp Wissenschaftskolleg v Greifswaldu. Greifswaldské Bohemicum je mezinárodní letní škola, pořádána ve spolupráci s Univerzitou Greifswald a Masarykovou univerzitou v Brně.

Letní škola je otevřena všem studujícím a promovujícím v oboru bohemistiky a germanistiky, ale také všem zájemcům, jež jsou činní i na jiných akademických pozicích či profesích a mají odpovídající jazykové znalosti.

Informace o výběrovém řízení, jakožto informace o účasti autorů, vedoucích seminářů a programu letní školy najdete přiložené v tomto psaní. Za zveřejnění a propagaci informací týkajících se naší letní školy na Vaší instituci Vám budeme velmi vděčni.

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na paní Melinu Hubel, pracovnici Alfried Wissenschaftskolleg (melina.hubel@wiko-greifswald.de), která Vám zodpoví veškeré otázky a podá bližší informace.