Stáže na Zastoupení Evropské komise v České republice

21. 3. 2024 Bakaláři Magistři Doktorandi

Rádi bychom Vás informovali o příležitosti získat jedinečné zkušenosti během stáže na Zastoupení Evropské komise v České republice.

Stáž nabízí praktické zkušenosti v oblastech mezinárodních vztahů, komunikace, médií a přípravy a organizace různorodých akcí. Během 4 až 6 týdnů se stážistky a stážisté budou aktivně zapojovat do práce na aktuálních evropských tématech. Tato stáž je skvělou příležitostí k rozvoji dovedností a prohloubení znalostí o fungování Evropské unie a jejích prioritách.

Stáž je určena pro vysokoškolské studenty (všech ročníků a oborů) ze zemí EU, kteří ovládají český jazyk na úrovni C2 a anglický jazyk minimálně na úrovni B1. Podrobnější informace o stáži a o Zastoupení Evropské komise v ČR naleznete na našich webových stránkách

Přihlášky na stáže v průběhu letošního roku jsou přijímány až do 15. dubna 2024.

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat Komunikační manažerku, paní TEREZU SANJUAN na tereza.sanjuan@ec.europa.eu.