Získejte mimořádnou podporu pro studentskou spolkovou činnost

4. 6. 2021

Bez popisku

Stipendijní komise Akademického senátu FF MU otevírá nové mimořádné kolo sběru žádostí o Stipendium pro podporu spolkové, kulturní a umělecké činnosti studentů na FF MU.

Své žádosti můžete na dokumentový server vkládat do 20. června 2021 včetně za obvyklých podmínek. Jediný rozdíl v tomto mimořádném kole nastává ve vyhodnocování projektů – tentokrát se výjimečně nekoná veřejné zasedání, nicméně žadatelé mohou být komisí vyzváni k přepracování projektu.

Nezapomeňte, že o stipendium mohou po konzultaci žádat i jednotlivci, nikoli pouze spolky!

Připomínáme nejdůležitější:

Projekt se musí uskutečnit v roce 2021. Žádost nesmí přesáhnout částku 50 000 Kč, je nutný podpis akademického pracovníka, závěrečná zpráva musí být bezpodmínečně odevzdána do 15. 12. 2021.

Těšíme se na Vaše žádosti a přejeme úspěšné zkouškové.