Jednotný vizuální styl – nové šablony

17. 9. 2018 Hana Pokorná

Milé kolegyně a kolegové,

od dnešního dne jsme pro vás zpřístupnili nový obsah šablon jednotného vizuálního stylu. Veškeré materiály v novém JVS, které naleznete na adrese sablony.muni.cz, již můžete začít používat. Jedná se o základní materiály pro Vaši každodenní práci – loga fakult i nefakultních pracovišť, vizitky, hlavičkové papíry, dopisní papíry, obálky a další.

Budete-li mít jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na OVVM RMU. Rádi Vám se vším poradíme. Neváhejte nás upozornit také na chyby či jakékoli nedostatky, na které narazíte. Další podklady budou postupně přibývat. Věříme, že se vám bude s novými materiály dobře pracovat.

Zdroj: Yammer