Sdílejte vtipné historky z online výuky

15. 12. 2020

Bez popisku

Stalo se vám během online výuky něco vtipného? Zapomněl si někdo vypnout kameru nebo mikrofon a nemělo se to stát? Měli jste na sobě něco obzvláště bizarního (i když to třeba bylo mimo zorný úhel kamery)? Připojovali jste se na online hodinu z nějakého nezvyklého místa? Ať už jste vyučující, nebo studenti, pojďme se o to společně podělit a zpříjemnit si konec letošního podivného roku.

Výběr z vašich příběhů uveřejníme na fakultním webu a sociálních sítích v silvestrovském článku 31. prosince.

Pokud nám sdělíte svůj e-mail, můžete se zároveň zařadit se svou historkou do slosování o stylové ceny.

Podělte se