Info semináře - Erasmus+ vysokoškolské vzdělávání

21. 12. 2021

I tentokrát pořádá Dům zahraniční spolupráce info semináře určené pro pracovníky vysokých škol a koordinátory programu Erasmus+. Na semináři 6. 1. proběhne představení aktivity KA131 - Mobility podporované z fondů vnitřní politiky, v rámci kterých je možné realizovat výjezdy studentů a zaměstnanců do programových i partnerských zemí, aktivity KA171 - Mobility podporované z fondů vnější politiky, která je zaměřena na výjezdy do partnerských zemí, i prezentace aktivity KA220 - Kooperativní partnerství, jež pomáhá zúčastněným organizacím zvýšit kvalitu a relevanci jejich aktivit, rozvinout a posílit jejich síť partnerů a vytvářet velmi kvalitní inovativní výstupy.