Stipendia na základě mezinárodních smluv

31. 1. 2019

Masarykova univerzita v Brně má pro akademický rok 2019/2020 přidělené kvóty na stipendijní místa v níže uvedené zemi. Podrobné informace ke stipendijním pobytům získáte kliknutím na následující odkaz.

22. 2. 2019 – Slovensko

Přihlášky se podávají na rektorát, který je pak posílá na MŠMT – Oddělní bilaterální a multilaterální spolupráce – Odbor mezinárodních vztahů, Karmelitská 529/5 – 118 12 Praha 1. Obecné informace k rozpisu kvót naleznete zde.

Slovensko současně nabízí 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty magisterských studijních programů a 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty doktorských studijních programů. Zájemci doručí požadované dokumenty v termínu do 22. února 2019 do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.