Stipendijní pobyt pro studium arabského jazyka na Kuvajtské univerzitě v akademickém roce 2018/2019

Jednostranná nabídka vlády Kuvajtu, která České republice nabízí tři stipendijní místa pro studium arabského jazyka na Kuvajtské univerzitě v akademickém roce 2018/2019.

28. 3. 2018

Termín pro zaslání přihlášek

Přihlášky se zasílají velvyslanectví České republiky ve Státu Kuvajt do 10. května 2018 (jde o datum doručení, tj. nejpozději v tento den již musí být přihlášky v Kuvajtu, na adrese velvyslanectví).

Více informací

Podrobné informace jsou zveřejněny na webové stránce Domu zahraniční spolupráce.

VŠECHNY PŘÍPADNÉ DOTAZY JE NUTNO SMĚROVAT NA ADRESU ČESKÉHO VELVYSLANECTVÍ UVEDENOU V NABÍDCE.