STUDY IN academy: in-house training v DZS - Teaching in English: from institutional strategy to language support

13. 6. 2022

Akce se bude konat 27. - 28. června 2022 (první den 10:00 - 17:00 hod., druhý den 9:00 - 17:00 hod.) a bude se věnovat tématu Teaching in English: from institutional strategy to language support. Fyzická verze STUDY IN academy bude probíhat pod taktovkou EAIE a dvou zkušených řečníků Eska KoponenaJennifer Valcke. Více informací o tréninku a bio řečníků se dočtete v příloze níže.

Prosíme o registraci do 17. června 2022 vyplněním tohoto formulářeV rámci tréninkových dnů je zajištěno jídlo a pití (2x coffee break a oběd denně). Ubytování zajištěno od DZS není.

Zúčastnit se může každý z vysoké školy, koho téma zajímá. Účast je pro zaměstnance vysokých škol zdarma.