TCHAJ-WAN: Stipendijní program Ministerstva zahraničních věcí Tchaj-wanu

31. 5. 2021

Máte možnost využít výzkumných stipendií Taiwan Fellowship na dobu od 3 do 12 měsíců na univerzitách na Tchaj-wanu.

Stipendia poskytuje Ministerstvo zahraničních věcí Čínské republiky (Tchaj-wan) studentům DSP, postdoktorandům, odborným asistentům a vysokoškolským učitelům v oboru sociálních a humanitních věd se zaměřením na východoasijská studia a sinologii. Výzkumný pobyt je možné zahájit od ledna 2022.

On-line přihláška se podává na stránkách Centra pro čínská studia v Tchaj-peji v termínu do 30. června 2021. Poskytovatel stipendia nabízí finanční příspěvek 50 000 tchajwanských dolarů výzkumníkům z řad studentů DSP, postdoktorandů a odborných asistentů a 60 000 tchajwanských dolarů badatelům z řad docentů a profesorů.

Stipendijní nabídka je zveřejněná také na webových stránkách DZS/AIA

Kontaktní osoba:

Mgr. Pavel Rybář
Akademická informační agentura (AIA)
Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů
Tel.: (+420) 221 850 505
Mob.: (+420) 775 860 875