Výzva k podávání žádostí: Master of Arts (M.A.) v oboru Britská studia

Humboldt-Universität zu Berlin otevírá pro absolventy i absolventky vysokých škol všech oborů s velmi dobrými znalostmi anglického jazyka obor British Studies.

Termín pro podání žádosti: 30. 4. 2018

11. 2. 2018

Nabízíme možnost studia Britských studií (British Studies) na Humboldt-Universität zu Berlin pro absolventy/absolventky vysokých škol všech oborů s velmi dobrými znalostmi anglického jazyka.

Studium začíná zimním semestrem 2018 (od října 2018) a zahrnuje semináře z oblasti britského práva, hospodářství, politiky, dějin, literatury a kultury. Interdisciplinární studium zahrnuje tříměsíční povinnou praxi ve Velké Británii, sepsání závěrečné práce, projektové semináře a rozmanité činnosti ve spolupráci s mezinárodními docenty/docentkami a studujícími. Všechny semináře jsou v anglickém jazyce. Studium je bezplatné.

Formulář pro zájemce a další informace ke studiu na webové stránce univerzity.

Případní zájemci se mohou obrátit přímo na kontaktní osobu:
Catherine Smith, Großbritannien-Zentrum
Tel.: (030) 2093 99040