Webináře ISEP Study Abroad

Máte možnost zúčastnit se informačních video setkáních, které pořádá ISEP Study Abroad organizace, díky které mají každoročně studenti MU možnost absolvovat studijní pobyty téměř kdekoli ve světě.

27. 8. 2020

Ve webinářích budou mluvit hlavně studenti z různých zemí, kteří mají pobyt skrze ISEP za sebou. Budou tedy sdílet svoje zkušenosti s organizací, pobytem i zemí, kde byli. Věříme, že by to pro vás mohla být zajímavá příležitost, jak se dozvědět o možnostech výjezdů v rámci tohoto programu anebo třeba jen zjistit, jaké mají studenti zkušenosti v různých zemích.

Informace o programu ISEP pro studenty MU lze nalézt na stránkách Centra zahraniční spolupráce MU.

Registrace na webináře

Setkání jsou 3, je třeba se na ně na následujících odkazech registrovat:

Tuesday, September 1 at 12 PM ET (4:00 PM UTC)

Wednesday, September 2 at 8 PM ET (12:00 AM UTC)

Thursday, September 3 at Thursday, 5 PM ET (9:00 PM UTC)

Informace od organizátora webinářů

ISEP Study Abroad is hosting virtual info sessions featuring ISEP alumni so you can learn about their experience in countries like Austria, Ghana, Japan, Lithuania, Morocco, New Zealand, the U.K., the U.S., and more!

The ISEP Alumni Experience Panel Discussions are a great opportunity to learn more about the incredible opportunities available with ISEP and get answers to your questions from past ISEP students and ISEP Student Advisors.

Kontaktní osoba na MU

Šárka Panochová