Letní nabídka studentských seminářů v JIC

Jihomoravské inovační centrum (JIC) zve na červnové akce pro studující a začínající podnikatele, a také na prázdninový studentský Startup Camp.

24. 5. 2022

webinář #startuji: Malá škola marketingu

• Kdy: 1. června v 16.30–18.30 hod.
  • Kde: online
  • O svém nápadu na revoluční produkt nebo službu musíte dát světu vědět. A my vás na dalším díle seriálu akcí #startuji v základech naučíme, jak po marketingové stránce na to!
  • FB událost

webinář #student: Osobní efektivita? Pracujte chytřeji, ne tvrději

• Kdy: 8. června v 17.00–19.00 hod.
  • Kde: online
  • Chcete dosahovat svých cílů rychleji a s větší lehkostí? Na workshopu ze série #student si upřesníte svůj cíl, svou vizi. Tentokrát online a pod vedením Google certified trenérky Daniely Sedloňové.
  • FB událost

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

• Kdy: 6. června–21. června
  • Kde: online
  • Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat.