Přihlaste svůj výzkum do soutěže Česká hlava

9. 7. 2021

Bez popisku

Projekt Česká hlava prodlužuje termín pro podání nominací do aktuálního ročníku soutěže. Ceny jsou vyhlášeny v těchto kategoriích:

1. Cena společnosti ABB, Invence za objev v oblasti základního nebo aplikovaného výzkumu či technologickou inovaci s přihlédnutím k perspektivám využitelnosti v praxi, finanční odměna 250 000 Kč.
  2. Cena Industrie za nejvýraznější technologickou nebo výrobkovou inovaci učiněnou na území ČR v posledních několika letech.
  3. Cena společnosti ČEZ, Doctorandus za technické vědy za nejlepší práci studenta doktorandského studijního programu v oblasti přírodních věd, finanční odměna 50 000 Kč.
  4. Cena společnosti Veolia, Doctorandus za přírodní vědy za nejlepší práci studenta doktorandského studijního programu v oblasti přírodních věd, finanční odměna 50 000 Kč.
  5. Cena Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra, cena Lorem za objev, či mimořádný počin z oblasti zdravotnictví, lékařské péče, farmacie a oborů zabývajících se lidským zdravím, finanční odměna 100 000 Kč.

Přihlášky s příslušnou dokumentací mohou být doručeny dvěma způsoby:

1. V elektronické podobě (USB, CD, atd.) na adresu realizátora projektu: Česká hlava PROJEKT z.ú., Konojedská 1575/20, 100 00, Praha 10 (posudky musí být podepsány a spolu s celou prací naskenovány).
  2. V elektronické podobě na adresu kontakt@ceskahlava.cz (posudky musí být podepsány a spolu s celou prací naskenovány).

Web soutěže