Naučte se správně pracovat s Jednotným vizuálním stylem

Odborníci představí základní principy Jednotného vizuálního stylu, práci s písmem či řešení nejčastějších chyb a problémů. Součástí setkání bude také diskuse o tom, co lze zlepšit pro úspěšnou a snadnou práci s vizuálním stylem Masarykovy univerzity.

27. 10. 2022

Bez popisku

Zájemci mohou vybírat ze dvou termínů a varianty pro začátečníky či pokročilé. První workshop proběhne 8. listopadu. Každého termínu se může zúčastnit maximálně patnáct lidí.

Přihlásit se

Konzultace týkající se implementace Jednotného vizuální stylu MU na filozofické fakultě poskytuje Oddělení vnějších vztahů. Více informací naleznete v Portálu pro zaměstnance. K dispozici je mimo jiné Stručný manuál vizuálního stylu MUNI ARTS.