G11

 

specializovaná učebna

14 studentských míst | mobilní nábytek

projekce a ozvučení | připojení k notebooku (VGA, HDMI) | webkamera a mikrofon | ShareLink 

Stručný popis

Základní info

G11 je specializovaná učebna situovaná v prvním podlaží budovy G.

Místa pro vyučujícího i studenty jsou rozmístěná kolem dlouhého konferenčního stolu. Projekce je směřována do čela místnosti, po jejích stranách jsou umístěny velké popisovací tabule. Svým uspořádáním tak učebna podporuje především aktivity založené na diskuzi a spolupráci celé třídy.

Možnosti projekce

Pro projekci multimediálního obsahu máte k dispozici běžný projektor.

Obraz i zvuk můžete prezentovat z PC umístěného na katedře a vedle toho i z vlastního notebooku připojeného pomocí konektoru HDMI nebo VGA. Přípojné kabely i elektrické zásuvky jsou umístěny pod kovovým krytem v horní části katedry.

Učebna umožňuje také bezdrátovou prezentaci obrazu a zvuku ze zařízení s operačními systémy Windows, Android, macOS a iOS. Můžete tak přímo prezentovat obraz ze svého zařízení (Windows, Android, macOS) nebo promítat obrázky, dokumenty či prezentace, které máte v zařízení uložené (Android, iOS), aniž byste byli vázáni na jedno místo v učebně. Stejně tak můžete nechat prezentovat své studenty. Pro bezdrátovou prezentaci z mobilních zařízení je třeba mít nainstalovanou aplikaci MirrorOp Presenter (získáte ji zdarma v obchodě Google Play, respektive App Store).

Komunikační zařízení

V učebně je k dispozici webkamera (na stojánku v učebně) a dva bezdrátové klopové mikrofony (umístěný v katedře). Zařízení je připojené k počítači a zle je využít ve videokonferenčních aplikacích. Oba mikrofony lze používat zároveň.

Dostupné návody

Na tomto místě brzy najdete dostupné návody k učebně.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.