N31

 

počítačová učebna

14 studentských míst | fixní stoly se studentskými PC

projekce a ozvučení | připojení k notebooku (VGA, HDMI, DP) | webkamera a mikrofon | Sharelink

Stručný popis

Základní info

N31 je počítačová učebna situovaná ve třetím patře budovy N. Počítače v učebně mají nadstandardní softwarové i hardwarové vybavení pro práci se zvukovými soubory. Pro více informací o tomto vybavení kontaktujte Ústav hudebních věd.

V počítačových učebnách mají studenti k dispozici vlastní počítače se sluchátky a standardní sadou nainstalovaných programů.

Pozor: počítače v učebně nejsou vybaveny sluchátky, v případě potřeby lze sluchátka vyžádat u pracovníka technické podpory pro danou budovu.

Možnosti projekce

Pro projekci multimediálního obsahu máte k dispozici projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností, díky čemuž se můžete pohybovat v blízkosti projekční plochy, aniž byste byli projektorem oslňování nebo jste zastiňovali obraz.

Obraz i zvuk můžete prezentovat z PC umístěného na katedře a vedle toho i z vlastního notebooku připojeného pomocí konektorů HDMI, VGA nebo DisplayPort. Přípojné kabely i elektrické zásuvky jsou umístěny pod kovovým krytem v horní části katedry.

Učebna umožňuje také bezdrátovou prezentaci obrazu a zvuku ze zařízení s operačními systémy Windows, Android, macOS a iOS. Můžete tak přímo prezentovat obraz ze svého zařízení (Windows, Android, macOS) nebo promítat obrázky, dokumenty či prezentace, které máte v zařízení uložené (Android, iOS), aniž byste byli vázáni na jedno místo v učebně. Stejně tak můžete nechat prezentovat své studenty. Pro bezdrátovou prezentaci z mobilních zařízení je třeba mít nainstalovanou aplikaci MirrorOp Presenter (získáte ji zdarma v obchodě Google Play, respektive App Store).

Komunikační zařízení

V učebně je k dispozici webkamera (na stojánku v učebně) a dva bezdrátové klopové mikrofony (umístěný v katedře). Zařízení je připojené k počítači a zle je využít ve videokonferenčních aplikacích. Oba mikrofony lze používat zároveň.

Dostupné návody

Na tomto místě brzy najdete dostupné návody k učebně.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.