Co vyřídit před nástupem do studia? Máme pro vás checklist

Připravili jsme pro vás tahák se vším, co aktuálně potřebujete vědět. Vytiskněte si ho a nic vám neunikne. Navíc se můžete zúčastnit soutěže o nálepky a placky MUNI ARTS. 

9. 7. 2021

Od 12. července spouštíme distanční zápisy do studia, které zahrnují kromě samotného zápisu také proces ztotožnění osoby a zaslání ověřené kopie maturitního vysvědčení na studijní oddělění. Před nástupem do studia je však potřeba vyřídit ještě fotografii do informačního systému, čipovou kartu a sestavit si rozvrh. Základní informace ke všem těmto krokům jsme pro vás shrnuli v praktické brožurce s checklistem, kterou si můžete vytisknout, aby vám nic důležitého neuniklo.

Navíc se můžete zúčastnit soutěže o nálepy a placky MUNI ARTS. Stačí, když se vyfotíte, jak si užíváte letní pohodu se splněným checklistem, označíte nás v příspěvku na Facebooku či Instagramu a placka nebo nálepka bude vaše.

Verze ke čtení Verze k tisku

TIP: Nezapomeňte při tisku brožurky zvolit oboustranný tisk s otáčením po kratším okraji. Následně list přeložte v polovině a brožurka je na světě.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.