Jedeme za vámi až domů

Když nemůžete k nám na fakultu, přivezeme fakultu za vámi. Všechny akce pro uchazeče chystáme online a online si také můžete prostudovat naši studijní nabídku.

6. 10. 2020 Uchazeči

Na veletrzích Gaudeamus se v roce 2020 setkat nemůžeme. Stejně tak se nemůže uskutečnit spousta dalších akcí, které pro vás každročně pořádáme, abyste mohli poznat naši fakultu a její studijní nabídku. Volbu dalšího studia však vy, maturanti, na další rok odložit nemůžete. Proto když nemůžete vy k nám na fakultu, přijede naše fakulta za vámi, a to až domů.

Všechny akce pro uchazeče připravujeme online. Online si také můžete prostudovat brožuru se studijní nabídkou, kterou byste si běžně mohli vzít a pročíst na veletrzích.

Akce pro uchazeče Stáhnout brožuru