Provoz studijního oddělení od 30. srpna 2021

27. 8. 2021

Od pondělí 30. srpna 2021 můžete využít úřední hodiny Studijního oddělení FF MU v tomto rozsahu:

• Pondělí 9:00–12:00 hod.
  • Úterý 9:00–12:00 hod.
  • Středa 9:00–12:00 hod., 13:00–15:00 hod.
  • Pátek 9:00–12:00 hod.

Abychom předešli vytváření front, pro návštěvu studijního oddělení je nutné předchozí objednání.

Studenti bakalářských a navazujících magisterských studií se objednávají skrze rezervační systém, objednávkový formulář je nutné využít i v případě řešení poplatků za studium.

Studenti doktorských programů a celoživotního vzdělávání se objednávají přímo ze školního e-mailu k příslušné referentce/referentovi, daný způsob objednání e-mailem je stejný i pro řešení záležitostí přijímacího řízení.

V úředních hodinách je po předchozím objednání možné vyzvedávat pouze předem připravené formuláře, studijní karty, přelepky nebo diplomy.

Konzultace i nadále probíhají výhradně elektronicky (s využitím školního e-mailu, telefonu).