Specifický výzkum

O programu

Specifickým vysokoškolským výzkumem (dále jen „specifický výzkum“) se rozumí výzkum prováděný studenty při uskutečňování akreditovaných doktorských nebo magisterských studijních programů a který je bezprostředně spojen s jejich vzděláváním.

Rektor MU vyhlašuje soutěž o podporu projektů v těchto kategoriích:

1. Podpora studentských projektů specifického výzkumu.
  2. Podpora projektů specifického výzkumu zaměřených na organizaci studentských vědeckých konferencí.

Způsob podání návrhu

Návrhy projektů jsou předkládány prostřednictvím ISEPu:

1. založit návrh projektu v Editoru návrhů projektů ISEP (zvolit příslušnou šablonu)
  2. vyplnit záložku "Návrh projektu" - všechna přístupná pole jsou povinná
  3. v záložce "Rozpočet" vyplnit rozpočet a uvést stručné zdůvodnění předpokládaných nákladů
  4. v záložce "Lidé" uvést všechny členy řešitelského týmu a vyplnit počty akademiků/studentů
  5. po schválení ze strany EO a VaV uzavřít návrh v záložce "Schvalování" stisknutím tlačítka "Uzavřít návrh a schvalovat elektronicky"

Harmonogram soutěže

Přesný harmonogram na daný rok bude vždy zveřejněn v aktualitách k programu.