Erasmus+ praktická stáž ve startupu ve Varšavě

11. 2. 2019

Polská startup firma VocApp Sp. z o.o. se sídlem ve Varšavě nabízí stáže v rámci programu Erasmus+.

Více o startupu

VocApp je webový / app servis navržen pro studenty a učitele jazyků. Vytváří audio, textové a / nebo vizuální kartičky, které i přesto, že jsou určeny pro studenty cizích jazyků, jsou mimořádně efektivní a jsou lehkým nástrojem na zopakování obsahu ve všech oblastech studia. Tato metoda kartiček pomáhá vizuálnímu učení prostřednictvím obrázků, sluchovému učení prostřednictvím řeči a textovému, ano uhodli jste, díky textu. Funkce automatického překladu umožňuje učiteli zadávat text v jednom jazyku a přeložit jej do jiného jazyka.

Pro koho je stáž vhodná?

• Překladatelský profil: Lidi ovládajících více jazyků (minimálně na úrovni B2)

Co byste měli umět?

• Dynamického a ambiciózního stážistu, který se zajímá o jazyky
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Odpovědnost
  • Angličtinu na minimální úrovni B2

Benefity

• Pracovní zkušenost v největší softwarové společnosti tohoto typu v Polsku
  • Pobyt v jednom z nejvíce energických a ekonomických měst v Evropě
  • Rozšíření zkušeností ve vašem životopise a reference
  • Přístup ke všem profesionálním jazykovým kurzem, které naše společnost nabízí
  • Příležitost zlepšit si angličtinu a naučit se nové jazyky
  • Několik benefitů: výlety, kartu na veřejnou dopravu, SIM kartu s internetem, kávu, ovoce, pochutiny atd.

Odpovědnosti

• Pokročilá znalost používání Google tools
  • Vývoj nových jazykových kurzů
  • Korektura jazykových kurzů
  • Překlad úvodní strany aplikace
  • Základy digitálního marketingu, Search Engine Optimization (SEO) a App Store Search Optimization (ASO)
  • Vytváření nových nástrojů, které usnadňují proces učení
  • Překlad kontextu
  • Denní práce v mezinárodním týmu

Přihláška

Pošlete svůj životopis na maciej.kubiak@vocapp.com. Pokud máte zájem, pozveme vás na pohovor přes Skype. Probereme detaily stáže a možný nástup. Můžete začít v blízké době? Výborně! Máte stále nějaké povinnosti a musíte počkat pár měsíců? Žádný problém! Podržíme vám místo.