Akademický senát se připojuje k protestní akci Hodina pravdy

Přímo na fakultě připravuje diskusní setkání a vysílá také delegaci na protestní shromáždění do Olomouce.

22. 3. 2023

Akademický senát Filozofické fakulty Masarykovy univerzity se v duchu svého předchozího usnesení připojuje k výzvě Hodina pravdy. Vysílá delegaci na protestní shromáždění do Olomouce pod vedením předsedy senátu doc. Václava Štěpánka, senátora dr. Jiřího Němce a zástupce akademické obce dr. Romana Douška a vyzývá členy akademické obce, aby se k této delegaci připojili.

Zároveň svolává debatní shromáždění akademické obce FF MU na 28. března od 12:00 do 13:00 hod. Pro toto setkání určuje organizační výbor ve složení doc. Dagmar Pichová, dr. Stanislav Bárta, Mgr. Ondřej Varaďa.

V neposlední řadě děkuje paní děkance za vyhlášení děkanského volna pro studující, kteří se rozhodnou připojit k delegaci do Olomouce nebo se zúčastní diskusního shromáždění.