Muzejní noc na filozofické fakultě

18. května 2024 od 18:00 hod.

Na co se můžete těšit?

Brněnská muzejní noc nabízí již od roku 2004 unikátní příležitost pro obyvatele i návštěvníky města prozkoumat širokou škálu muzejních a kulturních institucí během jediné noci. Program nabízí různorodé akce, jako jsou výstavy, koncerty, divadelní představení nebo workshopy pro všechny věkové kategorie. Letos poprvé se od něj zapojí také naše fakulta. Chystáme pro vás antické symposion, prohlídku nové expozice v protileteckém krytu z 50. let, přednášku o Tibetu a několik výtvarných workshopů pro děti i dospělé.

Je třeba se předem registrovat?

Kapacita většiny událostí je omezená, nezapomeňte se tedy prosím registrovat. Registrační formuláře naleznete v deatilu jednotlivých událostí výše. Několik míst v každé skupině však necháme k dispozici i pro zájemce bez registrace.

Bude na místě občerstvení?

Občerstvení po celou dobu trvání akce zajistí kavárna kaFFe. Vstup do ní je možný přímo z ulice Arna Nováka nebo z nádvoří fakulty přes budovu D.

Jak se k nám dostanete?

  • Nejblíže k fakultě je zastávka Grohova (tramvaje 3, 10, 12).
  • K budově M dojdete pohodlně pěšky z České, případně využijte zastávku Komenského náměstí (tramvaj 4, trolejbusy 38, 39).

Načítám mapu…

Studujte u nás

Máme nejširší nabídku studijních programů, špičkově vybavený, nově rekonstruovaný areál a knihovnu, která je architektonickým skvostem a poskytuje skvělé zázemí pro samostudium.

Zjistěte více

Zajímají vás i další akce? Vyberte si a navštivte nás!

Nechcete nic důležitého promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme newsletterem informovat o důležitých akcích a termínech.

Načítám...

Chcete nás navštívit? Máte dotazy? Kontaktujte nás!


telefon: 549 49 1535
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.