TSP nanečisto

7. ledna 2023 od 10:00 hod.
Areál Arna Nováka 1, Brno

Hana Kubelková

„Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů společně s ostatními. Získáte okamžitou zpětnou vazbu a u přijímací zkoušky vás už nic nepřekvapí.“

Hana Kubelková
archeoložka a popularizátorka vědy

Podívejte se na Hančin slam

Sledujte Hanku na sociálních sítích

LinkedIn

Kdy a kde se potkáme?

Těšíme se na vás v sobotu 7. ledna 2023 v 10:00 hod. v posluchárně B2.13 v areálu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, Arna Nováka 1, Brno. Budete mít tedy příležitost se k nám osobně podívat a nasát fakultní atmosféru.

Jak to bude probíhat?

Vyzkoušíte si Test studijních předpokladů ve zkrácené verzi, ovšem plně v nové podobě, jakou bude mít v průběu tohoto přijímacího řízení – skládat ho budete sice prezenčně v učebně u nás, ale v elektronické podobě na tabletech. Zjistíte také, jak budou nově koncipovány tři dimenze testu: numericko-analytické myšlení, kritické myšlení a uvažování v anglickém jazyce. Závěrem se dozvíte své výsledky a určitě bude také prostor na vaše dotazy.

Jak se můžu zúčastnit?

TSP nanečisto je zdarma pro všechny zájemce, podmínkou je pouze mít aktuální založenou přihlášku do studijního programu na filozofické fakultě (zaplacená být zatím nemusí). Kapacita akce je však omezená. Proto je třeba se registrovat.

Kapacita akce je již naplněna a registrace ukončena. Přihlaste se k odběru newsletteru pro uchazeče a budeme vás včas informovat o našich dalších akcích a získáte také možnost přednostní registrace.

Více informací o TSP

Studujte u nás

Máme nejširší nabídku studijních programů, moderní areál s knihovnou, která poskytuje skvělé zázemí pro samostudium, a největší počet studentských spolků na univerzitě.

Zjistěte více

Jak to u nás vypadalo v dávných offline časech?

Můžete se také podívat na fotogalerii na Facebooku.

Zajímají vás i další akce? Vyberte si a navštivte nás!

Nechcete nic důležitého promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme newsletterem informovat o důležitých akcích a termínech.

Načítám...

Chcete nás navštívit? Máte dotazy? Kontaktujte nás!


telefon: 549 49 1535
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.