Dílna TSP

11. prosince 2021, 10:00–12:00 hod.
online

Registrujte se

Hana Kubelková

„Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů společně s ostatními. Získáte okamžitou zpětnou vazbu a u přijímací zkoušky vás už nic nepřekvapí.“

Hana Kubelková
archeoložka a popularizátorka vědy

Podívejte se na Hančin slam

Sledujte Hanku na sociálních sítích

LinkedIn

Kdy a kde se potkáme?

Vzhledem k aktuální situaci se bohužel nebude moci akce uskutečnit přímo na fakultě. Potkáme se tedy online, a sice v sobotu 11. prosince 2021 v 10:00 hod. Registrovaní zájemci obdrží odkaz na připojení přímo do svých e-mailových schránek.

Jak to bude probíhat?

Nejprve se společně potkáme v online místnosti, kde se dozvíte základní informace o Testu studijních předpokladů a dostanete zadání, jak při vyplňování testu, který byl se měl v roce 2022 skládat opět prezenčně, postupovat.

Posléze budete mít k dispozici určitý časový prostor na vyplnění zkráceného cvičného TSP. Vyzkoušíte si tak nejen řešení ukázkových úloh, ale i vyplňování záznamového archu s odpověďmi. Po složení testu získáte okamžitou zpětnou vazbu v podobě percentilu – srovnání s ostatními uchazeči na akci. Zároveň budete mít možnost se podívat, kde přesně jste chybovali.

Na závěr se opět potkáme v online místnosti, kde bude prostor pro sdílení vašich pocitů a dojmů a také pro dotazy nejen k TSP ale i k průběhu přijímacího řízení obecně.

Jak se můžu zúčastnit?

Akce je zdarma pro všechny zájemce, její kapacita je však omezená. Proto je třeba se registrovat. Platí při tom, že přednost mají zájemci o studium na Filozofické fakultě MU. V případě dostatečné kapacity nabídneme volná místa i zájemcům o jiné fakulty.

Chci se registrovat

Studujte u nás

Máme nejširší nabídku studijních programů, špičkově vybavený, nově rekonstruovaný areál a knihovnu, která architektonickým skvostem a poskytuje skvělé zázemí pro samostudium.

Zjistěte více

Jak to u nás vypadalo v minulých letech?

Můžete se také podívat na fotogalerii na Facebooku.

Zajímají vás i další akce? Vyberte si a navštivte nás!

Nechcete nic důležitého promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme newsletterem informovat o důležitých akcích a termínech.

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.