EDUC Gap Year ve Francii

3. 11. 2022 Magistři

Program EDUC Gap Year otevírá magisterským studentům MU jedinečnou možnost rozšířit si vzdělání a studovat jeden semestr odlišný obor na Université Paris Nanterre. Rozšiřující studium ve Francii je podpořeno stipendiem od francouzské národní agentury (ANR) a aliance EDUC, jejímž členem je i MU.

Cílem programu je umožnit studentům získat znalosti z dalších vědních disciplín rozšiřujících jejich vzdělání získané na MU, osvojit si nové schopnosti důležité pro budoucí zaměstnání, získat mezinárodní a kulturní zkušenost a rozvíjet jazykové schopnosti.

EDUC Gap Year lze začít v jarním semestru akademického roku 2022/2023. Deadline pro podávaní přihlášek je nově 13. listopad 2022 a přihláška je již dostupná v ISOIS pod sekci Freemover.

Veškeré informace k EDUC Gap Year jsou dostupné na stránkách CZS.