GRUZIE - stipendijní pobyty pro studenty

8. 2. 2023 Bakaláři Magistři Doktorandi

Rádi bychom vás informovali o dodatečně vypsaném výběrovém řízení ke stipendijním pobytům v Gruzii. V nabídce jsou stipendia pro studenty na studijní pobyty v rámci BSP, MSP, DSP na 2-9 měsíců. Detaily stipendijních nabídek naleznete online ve vyhledávači stipendií AIA.

Stručné informace o podávání přihlášek ke stipendijním pobytům v Gruzii v akademickém roce 23/24:

1. podání žádosti o stipendium přes českou stranu

Žádosti přijímá AIA emailem na e-podatelna@dzs.cz, přihlášku tvoří tyto dokumenty (naskenované):

Termín pro podání žádostí pro studenty – do 30. března 2023

2. podání elektronické přihlášky přes portál gruzínské strany

Uchazeči (studenti), které na základě žádosti (krok 1) MŠMT ČR nominuje, budou následně vyzváni k podání elektronické přihlášky; podrobnosti o náležitostech této přihlášky naleznete v přehledu k danému druhu stipendia.

Důležitá data
Datum Popis
30.3.2023 23:59 Termín pro podání žádostí pro studenty ke stipendijním pobytům v Gruzii
Exportovat do osobního kalendáře