Pozvánka na akci Student and Alumni Meetup v Praze

29. 3. 2023 Bakaláři Magistři Doktorandi

Dům Zahraniční Spolupráce pořádá letos první tuzemský studentsko-absolventský sraz v ČR - Student and Alumni Meetup!

Student and Alumni Meetup je neformální společenská akce zaměřená na zahraniční studenty a absolventy českých univerzit. Setkání je koncipováno tak, aby kromě networkingu studentů a absolventům poskytlo také prostor potkat se s dalšími subjekty těm, kteří se v ČR problematikou práce se zahraničními studenty a absolventy zabývají (vysoké školy, regionální centra, Expat Centra a další). Celou akcí vás provede absolventka Univerzity Karlovy, Youtuberka, a rodačka z Kalifornie, Jen Dream Prague, která posledních 10 let žije v Praze.

Užitečné odkazy:

Důležitá data