Stipendia na letní školy a jazykové kurzy v Bavorsku v roce 2024

Pozvánka na online akci „Za studiem do Bavorska“

2. 2. 2024 Bakaláři Magistři Doktorandi

Studenti, vyučující a vědci českých veřejných vysokých škol se mohou u Česko-bavorské vysokoškolské agentury ucházet o stipendia na

Pro další informace navštivte rubriku „Stipendia“ na www.btha.cz/

Česko-bavorská vysokoškolská agentura Vás zve na online akci „Za studiem do Bavorska“, která se koná v úterý 27. 2. 2024 v 16 hod. na platformě Zoom.

Během akce (max. 60 min.) se dozvíte o možnostech studia na vysokých školách v Bavorsku a o stipendijních nabídkách BTHA. Prostor dostanou i bývalí stipendisté, kteří budou sdílet své zkušenosti ze studia či letní školy v Bavorsku.

Akce je určena zájemcům ze všech veřejných VŠ v ČR. Účast je možná bez předchozího přihlášení: