Webinář pro zájemce o stipendijní pobyt v Rakousku

9. 2. 2023 Magistři Doktorandi

Studenti, kteří plánují v zimním semestru 2023/2024 vyjet na stipendijní pobyt do Rakouska, se mohou přihlásit na webinář, který se uskuteční on-line 21. února od 16:00 do 17:00 hodin prostřednictvím MS Teams. Dozví se, jak podat žádost o stipendium a jaké jsou podmínky udělení stipendia. Mohou se také těšit na příklad dobré praxe. Webinář je určen pro studenty magisterských a doktorských studijních programů veřejných vysokých škol. Registrační formulář je třeba vyplnit nejpozději do 19. února.

AKTION ČR – RAKOUSKO: Důležité termíny

21. 2. online webinář pro zájemce o stipendium15. 3. – termín pro podání žádosti o stipendium na přípravu diplomové a disertační práce a krátkodobé výzkumné pobyty, žádosti o habilitační stipendium

Důležitá data

Datum Popis