Říjnové číslo časopisu EconTech.cz je online

9. 10. 2020

Bez popisku

Aktuální, již 49. číslo časopisu EkonTech je k dispozici na ISSUU profilu redakce. Najdete v něm:

• Rozhovor s ministrem školství Robertem Plagou, který otevírá téma budování kariéry již během studia, jež je aktuální nejen v době pandemie. Vedle toho ministr v rozhovoru komentuje situaci na poli spolupráce vysokých škol s jejich absolventy a studentům předává vzkaz do začátku podzimního semestru.
  • Odborníci na HR sféru a employer branding pro čtenáře zhodnotili nynější situaci na pracovním trhu a prozradili nám, které obory jsou momentálně nejperspektivnější.
  • Ve spolupráci s kariérními centry vysokých škol pak studentům přinášíme přehled možností jak úspěšně nastartovat pracovní kariéru. Problematiku startupů a akceleračních programů nám přiblížili pracovníci inovačního centra, a tím objasnili tyto velmi často používané pojmy, které ale není tak snadné charakterizovat.

Časopis EkonTech.cz se již 9 let věnuje oblasti technologií, vědy a výzkumu, ekonomii a kariéře, přináší studentům také náhled do firemního prostředí. Studentkám a studentům, kteří by rádi psali o podobných tématech, nabízí redakce časopisu místa stážistů. Pro bližší informace kontaktujte vedoucí redakce ing. Barboru Dvořákovou

Přečíst