HR Award – Evropská komise zhodnotila zavádění personální strategie HR Award

Filozofická fakulta MU obdržela od Evropské komise pozitivní hodnocení za pokroky v zavádění personální strategie. Implementaci ohodnotila jako důkladnou a systematickou.

27. 6. 2023

Bez popisku

Po dvou letech od zahájení implementace Akčního plánu HR Award FF MU jsme předložili zprávu obsahující sebehodnocení fakulty a Revidovaný akční plán, jak vyžadují certifikační podmínky pro ocenění HR Excellence in Research. Evropská komise ohodnotila naši implementaci jako důkladnou, systematickou a v souladu s nastaveným Akčním plánem.

Toto pozitivní hodnocení je potvrzením našeho úsilí a závazku k neustálému zlepšování a podpoře výzkumných pracovníků. Jsme hrdí na to, že naše fakulta se řadí mezi přední instituce v oblasti lidských zdrojů ve výzkumu.

Rádi bychom poděkovali všem zaměstnankyním a zaměstnancům fakulty, kteří se podíleli na přípravě a realizaci aktivit HR Award, a těšíme se na úspěšnou spolupráci v následujících letech.

Dalším hodnotícím milníkem bude obhájení ocenění HR Excellence in Research v první polovině roku 2026.

revidovaný akční plán Zjistěte více o HR Award