Hlásíte se na FF MU? Máme pro vás tři tipy k Testu studijních předpokladů

Nově se bude skládat sice prezenčně, ale na tabletech, bude mít tři subtesty a volit si můžete termíny od února až do dubna. Nemusíte se však ničeho obávat. Připravili jsme pro vás tři tipy, které vám mohou v budoucnu ušetřit starosti.

15. 12. 2022

1. Podejte přihlášku co nejdříve

Test studijních předpokladů se bude v příštím roce konat v několika termínech od února do dubna. Konkrétní datum si zvolíte sami při podávání přihlášky. Termínů je však omezený počet, takže čím dřív přihlášku podáte, tím větší výběr budete mít.

2. Pozor na oborovky

Pokud víte, že vás bude čekat TSP i oborové zkoušky, nevybírejte si při podávání přihlášky termín TSP mezi 21. a 24. dubnem 2023. V tomto období se totiž budou konat na filozofické fakultě oborové zkoušky, a vy se tak vyhnete zbytečnému řešení kolize termínů.

3. Ověřujte informace

Jak již bylo řečeno, Test studijních předpokladů bude mít zcela novou podobu. Proto se neřiďte tím, co vám řeknou vaši starší kamarádi nebo co vygooglíte někde na webu z minulých let. Veškeré aktuální informace včetně ukázkových úloh v novém pojetí najdete na www.muni.cz/tsp.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.