Je pro vás udržitelnost na prvním místě? Přihlaste se do soutěže

Máte nápad na zajímavou informační kampaň podporující třídění, recyklaci či udržitelnou módu? Zamlouvá se vám představa sdíleného vybavení? Nebo byste na fakultě chtěli třeba nabíjecí stojany, další čepovací stanici na vodu či více komunitních kompostérů? Právě teď máte skvělou příležitost své přání či vizi zrealizovat. Nápad stačí převést do psané podoby a přihlásit ho do KoMUNItního fondu.

25. 11. 2022 Patrik Švec

Bez popisku

Odpovědné a společensky udržitelné projekty se musí týkat jedné ze tří oblastí: společenská odpovědnost, udržitelná infrastruktura a zdravá společnost. Podmínkou také mimo jiné je, že projekt bude přenositelný jak v rámci univerzity, tak mimo ni. Studenti na něm navíc musí spolupracovat se zaměstnancem Masarykovy univerzity.

Pro úspěšné navrhovatele jsou připraveny dva miliony korun, přičemž případná podpora projektu nebude nižší než padesát tisíc korun. Cílem soutěže KoMUNItní fond je transparentně podpořit realizaci udržitelných a společensky odpovědných projektů, které budou naplňovat společenskou roli Masarykovy univerzity. Uzávěrka pro založení návrhu projektu v Informačním systému evidence projektů (ISEP) je na FF MU 8. 12. 2022.