Předávání cen a hudební vystoupení na fakultním nádvoří. Takové bylo slavnostní zahájení semestru

15. 9. 2021 Fotogalerie

Po roce a půl distanční výuky se na začátku podzimního semestru na fakultu opět vrátili studenti, symbolicky v roce, kdy si společně připomínáme výročí sta let od zahájení pravidelné výuky na naší fakultě. Bylo tak o důvod víc začátek tohoto semestru nadstandardně oslavit. V pondělí 13. září 2021 ho na fakultním nádvoří svou zdravicí slavnostně zahájil děkan prof. Milan Pol a společně s bývalým děkanem prof. Josefem Krobem mu symbolicky připili na zdar. Následně předali zástupci neziskové organizace Mise naděje společně s proděkankou doc. Janou Horákovou ceny vítězům soutěže Nápadem to začíná a program završilo hudebně-dramatické vystoupení v podobně Labských horrorroperr v nastudování Ensemble Opera Diversa. Přítomní měli možnost si průběžně prohlédnout chystaný kavárenský pult v Čítárně a také se konečně osobně setkat. Příjemnou atmosféru akce zachytila objektivem svého fotoaparátu Jitka Janů.

1921–2021
Sto let od zahájení výuky. Slavíme!

Zjistěte více