Workshop výzkumu FF, LF a FaF

4. 9. 2020 Markéta Jurášová

Pod záštitou pana proděkana Fasory se 23. 9. 2020 ve 13 hodin v aule Filozofické fakulty MU uskuteční společný workshop výzkumu s Lékařskou fakultou MU a Farmaceutickou fakultou MU.

Představu máme takovou, že za  každou fakultu bude představena  prezentace toho, co se její akademici domnívají, že by mohlo zaujmout kolegy z dalších fakult, tj. jedna prezentace za celou fakultu, jeden moderátor, každý obrázek či dva za výzkumný tým představí jeho reprezentant sedící vpředu. Po této, spíše formální části by byla část neformální, kdy by bylo možné si osobně pohovořit.

Prosím všechny zájemce o tuto akci, aby se zaregistrovali. Ti z vás, kteří chtějí prezentovat svůj výzkum, nechť zašlou 2 až 3 snímky ke společné prezentaci a blíže s tématem kontaktují pana proděkana. V případě dalších dotazů se obracejte na Markétu Jurášovou nebo přímo na pana proděkana Fasoru.

Termín a místo konání

• 23. 9. 2020 ve 13 hodin
  • aula Filozofické fakulty MU

prof. Mgr. Lukáš Fasora, Ph.D.