FSpS Games a Běh o pohár děkana

25. 10. 2022 Bakaláři Magistři Doktorandi

V sobotu 5.11.2022 se na fakultě sportovních studií utkají týmy reprezentující každou z kateder (členy týmů budou tvořit vždy zástupci z řad vyučujících, Ph.D. studentů i Bc.+NMgr. studentů) v turnaji FSpS Games, v němž se bude soutěžit v různorodých disciplínách jako např přetahování lanem, obíhačka, piškvorky, basketbalové střely aj. Rádi bychom pozvali studenty a zaměstnance ostatních fakult do diváckých křesel. Na místě bude zařízeno občerstvení i program pro děti.Na FSpS Games pak tentýž den odpoledne naváže obnovený tradiční Běh o pohár děkana. Tento běžecký závod bude otevřen pro veřejnost, která se může registrovat do několika kategorií (muži, ženy, 4 kategorie dětí podle věku a pohlaví). Trasa povede po areálu bohunického kampusu MUNI. Sem bychom rádi pozvali zaměstnance a studenty jiných fakult, aby se registrovali a zasoutěžili si o putovní pohár děkana, který bude na vítěze čekat. Samozřejmostí je občerstvení, program pro děti i věcné ceny pro výherce na třech vítězných příčkách v každé kategorii.Obě akce probíhají za podpory společností Fitness Institut, Decathlon, Bombus a Nutrimi.Odkazy:FSpS Games v kalendáři akcí.FSpS Games událost na FB.Běh o pohár děkana v kalendáři akcí (včetně propozice závodu a registračního formuláře).Běh o pohár děkana událost na FB.