Sledujte nové informace o pedagogických praxích

30. 8. 2021 Dorota Egerlová

Bez popisku

Filozofická fakulta MU úspěšně rozšiřuje svou spolupráci na pedagogických praxích se středními školami. V jarním semestru 2021 se podařilo realizovat 120 pedagogických praxí studentů navazujícího magisterského studia učitelských programů. Díky projektu ZIP MUNI, na kterém s FF MU spolupracuje 26 stěžejních brněnských i mimobrněnských gymnázií a středních škol, bylo studentům na těchto školách nabídnuto přes 170 míst k pedagogické praxi.

Kromě těchto škol má fakulta vyjednánu spolupráci s dalšími téměř 50 školami napříč celou Českou republikou, pedagogické zkušenosti tak mohou studenti nasbírat na bezmála 80 vzdělávacích institucích.

Podrobný výčet smluvních škol a informace k realizaci pedagogických praxí naleznete zde.